Çelik Çatı Sistemleri

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkmaktayız.

Çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir ve çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşamasından güçlü, güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir. Çelik çatı rüzgâr, fırtına, yağmur ve kar gibi doğal olaylardan binanızı en güvenli şekilde korur ve sizlere en rahat ve konforlu yaşamı sunar. Diğer çatılar gibi su alma, devrilme, kopma ve yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeyen çelik çatı sağlığınızın güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapılanmadır. Çelik çatı modelleri binanızın çatısında uygulanılabilecek alan seçildikten sonra hızlı bir şekilde imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Projelendirme ve kurulum adına tüm çatı sistemlerine benzer şekilde, yapının üstüne müşteri beklentileri de eklenerek montajı yapılan sistemlerimiz yaşanabilecek ortamlar oluşturmada ilk planda akla gelmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız ve tüm çalışanlarımız sağlamlık, güven ve estetiğe çok önem vermektedir.

İşte bu unsurları müşterilerine sunmayı amaçlayan ve işin ilk aşamasından, son aşamasına kadar kalite odaklı çalışan  için müşterilerimizin hayal ettikleri yaşam ve çalışma alanlarında çeliğe yön vermektedir.
Çünkü biz insana değer veriyoruz, hayatı önemsiyor ve seviyoruz.

Farklı montaj seçenekleri ve kullanım avantajları ile müşteriler için birçok avantaj sağlayan çelik konstrüksiyon çatılar birçok tüketiciye cazip gelmektedir. Üstelik bir kez yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilen bu yöntem ayrıca diğer yöntemlere göre daha ekonomik bir seçenek sunmaktadır.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından öncelikle yapılacak fizibilite ile ebatları ve konumu belirlenen Çelik Çatı Sistemleriniz, çelik konstrüksiyon kullanılarak imal edilir. İmalat ve montaj aşamalarında firmamıza ait tüm sistem belge gerekliliklerine uygun hareket edilir.
֍ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi,
֍ TS EN ISO 14001.2015 Çevre Yönetim Sistemi,
֍ ISO 45001.2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
֍ TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi,
֍ TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi,
֍ EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi,
֍ CE Marking 2001.95 Genel Ürün Güvenliği,
belgelerine sahip olan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, imalat kalitesini ve sürdürülebilirliğini her daim ön planda tutmaktadır.
İmalat proses aşamalarında gerekli tüm testler Third party kuruluşlarca yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama