Teak Deck

Dış mekan kaplamaları yani parkeleri olarak bilinen bu özel ağaç uygulamaları, kendi aralarında bir takım kullanım özelliklerine göre gruplar halinde ayrılabildiğini görebilmekteyiz. Şuanda bahsetmekte olduğumuz ürün için yapacağımız en güzel açıklama ise kendi özel yapısı olan parlaklığının olduğunu vurgulamak doğru olabilir. Yağlı mumlu yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca deforme göstermeden kullanım garantisi sunmaktadır. Özel alanlarınızda veya herkese açık olan kullanım alanlarınızda Teak Deck kullanmanız durumunda görsel kalitenizi de zirveye taşıyabilme ayrıcalıkları yakalayabileceksiniz. Sadece kullanım olarak değil aynı zamanda montaj uygulaması için de iki farklı seçenek sunarak işinizi daha da kolaylaştırmayı ümit etmektedir. Aklınıza gelebilecek olan havuz kenarlarında, güneşlenme alanlarında, duş bölmelerinde, saunalarda, açık balkon, açık teras, kış bahçesi, yaz bahçesi ve en önemlisi de çocuk oyun alanları veya parklarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Temizliği ve kullanımı son derece kolay, bakım yapılması açısından da kendine özgü güvenlikler sunmaktadır.

Sadece ayakaltında olan ve yürümeye yarayan bir alan oluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda özel oturma yerleri ve yukarı doğru yükselen bölmeliklerde de kullanabileceksiniz.

Kendi özel yapısı sayesinde fırınlanma ihtiyacı göstermeyen ve kendi yağlı mumlu yapısı ile işlerin daha da kolaylaştırdığını kanıtlamaktadır. Yer kaplama tahtası olan Teak Deck, özellikle su ile temasta olan alanlarda çokça tercih edildiği görüldüğü gibi kuru alanlarda da yaygın olarak tercih edilebilir. Suya dayanıklılığı, güneşe karşı korumalı, yağmur veya karlı alanlarda dahi asla kendini bozmayan ve olduğu şekilde kalabilen yapısını güvenle yansıtabilmektedir. İlk baktığımız zaman da güverte tahtası olarak üretilen ancak kullanım alanlarını genişleterek normal hayatımıza kadar girebilmeyi başarmış olması kolay uyum sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama