Tabandan Tavana Giyinme Odası

Son dönemlerde giyinme odaları çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Giyinmek için ayrı bir oda oluşturmak gün içinde yaşanan kaostan bir nebze uzaklaşmaya yardımcı olmaktadır. Yatak odalarımızdaki dağınıklıktan kurtulmak aradığımız kıyafetlerimizi daha rahat seçmek için giyinme odaları ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır.
Tabandan tavana giyinme oda modellerinde daha fazla kullanma alanı sunulmakla birlikte dolap üstlerinde kalan boş alan miktarları azaltılmakla birlikte dolap üstlerinde oluşabilecek tozlanmalarında önüne geçilmektedir.
Kalabalıktan uzak, sıkışık dolaplar yerine geniş rahat alanlarda hazırlanmak güne daha enerjik olanak sağlar. Giyeceğimiz kıyafetleri daha rahat seçmemize ve kombin oluşturmamıza alan sağlayan Tabandan tavana giyinme odaları daha fazla organize olmanız açısından önemli bir yere sahiptir. Giyinirken tamamen stresten uzak giyinmeye odaklı aradığınız kıyafeti elinizin altında olmasının verdiği mutluluğu yaşamanız için giyinme odası iyi bir fikir ve çok fazla kullanım alanı sağlamaktadır. Tabandan tavana giyinme odalarının şıklığı, zarafeti ve rahatlatıcı etkisiyle giyinirken kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Göz yormayan tasarımı ile kıyafetlerinizi aradığınız zaman çok rahat bulabileceksiniz. Raflarının genişliği sayesinde ayakkabılarınızı, çantalarınızı rahatça dizme imkanı bulacaksınız. Çekmecelerinin modeli sayesinde rahat açıp kapatabileceksiniz.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından tamamen sizin zevkinize ve kullanım alanınıza göre planlanıp tasarlanan, kaliteli ve kullanışlı giyinme odası modellerimiz ile keyifli günlerin başlangıcı olan giyinme odaları…

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama