Küçük Çamaşır Odası Dekorasyonu

Ülkemizde çok yaygın olmamakla birlikte, aslında hayatı çok kolaylaştıran küçük çamaşır odası modelleri bulunuyor. Bu ürünler, evlerinizde kendi belirlediğiniz alanlarınızı çamaşır yıkama, asma, ütüleme ve biriktirme yeri olarak dizayn etmenizi sağlıyor. Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, bu teknolojiyi evlerinde kullanmak isteyenlere özel olarak çamaşır odaları tasarlamakta ve montajını yapmaktadır.
Çamaşır Alanı Yaratmak
Evlerinizde, küçük alanlar ayırarak çamaşır odası haline getirebileceğiniz pek çok alan mevcut. Sadece mutfaklarınızda tezgah altına yerleştirdiğiniz çamaşır makineleri, ortalıktan kalkıyor, kurutma ve ütüleme ürünleri yine dağınıklık oluşturuyor. Çamaşır odası yapabileceğiniz alanlar;
֍ Banyolarınızdaki boş alanları,
֍ Kullanmadığınız küçük odaları,
֍ Kilerinizi işletmemiz sayesinde küçük çamaşır odalarına çevirebilirsiniz.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak yeriniz genişse kurutma ve yıkama makinelerini yan yana, değilse üst üste gelecek şekilde yerleştirebiliyoruz. Özel üretim mobilyalarımız sayesinde, her eşyanız yerli yerinde olacak.
Dolap Tipleri
Dilerseniz dolaplı, çekmeceli ya da açık sistemli raflarla çamaşır odanızı bizlere sipariş verebilirsiniz. Evlerinizin gerçek ölçüsüne uygun şekilde tasarımlarımızı gerçekleştirerek sizlere çizimleri ulaştırıyoruz. Sizlerin onay vermesi halinde ürünlerin imalatına ve montajına başlıyoruz. Birbirinden farklı model arasından aklınızdakini bize anlatarak en verimli tasarıma sahip olabilirsiniz.
Renk Seçenekleri
Tezgahlarda ve dolaplarda kullanılacak ahşap renkleri konusunda birden fazla renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Böylece kısa sürede kararınızı vererek, evlerinizin hangi model esintisiyle sarılmasını istediğinize karar verebilirsiniz. Karar aşamasında, beyaz eşyalarınız renklerinden de yardım alabilir, tasarımlarımızın hepsine de göz atabilirsiniz.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama