Yaşam Üçgeni

Yaşam üçgeni deprem anında tamamen manuel olarak kurulan basit lakin koruma katsayısı oldukça güçlü ve açıldığında üçgen formunu alan bir yaşam koruma mekanizmasıdır. Ürünün iç mekanizmasında kurtarılma anına kadar hayatta kalmak için gerekecek malzemeler bulunmaktadır. Bu rafların içerisinde deprem kiti, ilk yardım kiti, termal battaniye, düdük, su gibi temel ürünler yer almaktadır. Ayrıca cüzdan, yedek ilaç, telefon gibi kişisel eşyalarınızı bırakabileceğiniz alanlarda bulunmaktadır.

Ar-Ge ve proje bölümlerimiz tarafından yapılan çalışmalar şu şekildedir;

֍ Talep ve ihtiyaçların incelenmesi,

֍ Kullanılacak malzemelerin belirlenmesi,

֍ Teknik proje çizimleri,

֍ Projelendirme hizmeti,

֍ Genel şartname,

֍ İmalat şartnamesi,

֍ İşlem metodolojisi,

֍ Montaj şartnamesi,

֍ Kalite planı,

֍ Statik hesaplamalar,

֍ Dinamik hesaplamalar,

֍ Titreşim analiz raporları.

Özel alaşımlı ve dayanımı güçlü çelik konstrüksiyon ve çelik sac kullanılarak imal edilen yaşam üçgeni modelimiz özellikle dar yaşam alanına sahip müşterilerimiz için tasarlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Yaşam Üçgeninin ön kısmına yerleştirilen görsel tamamen sizin zevkinize göre dizayn edilebilmektedir. Aile fotoğrafları, çocuk odaları için dilediğiniz çizgi film karakterlerinin görselleri, manzara resimleri gibi dilediğiniz her görseli Yaşam Üçgeninin ön kısmına yerleştirebiliriz. Daha sonra sıkıldığınız bir görsel olması durumunda çok rahat bir şekilde değiştirilebilmektedir.

Tabana ve duvara monte edilerek kullanılmaktadır.

Monte edildiği duvar yıkılsa dahi kendi şasesi ve kullanılan Alaşımlı ve destekli malzemeler sayesinde duvardan ayrılacak ve bağımsız şekilde üçgen formunu koruyacaktır.

2,20 x 1,10 x 1,05 metre ölçülerinde olan bu çok özel tasarım tamamen can güvenliği için tasarlanmış ve kullanılan tüm malzemeler sertifikalı, test ve analizleri yapılmaktadır.

Yaşam üçgeni tasarımı ve imalatında kullanılan özel imalat malzemeleri sayesinde yaşam üçgeni formunu sağlıklı olarak korumaktadır.

Sizlerin ihtiyacınızı ve imkânlarınıza en efektif şekilde karşılayacak uygun tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak ihtiyaca özel çözümler, kişi ve kurumlara özel modelleme yöntemlerimizle kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alın.

֍ TS EN ISO 9001:2015 – Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 14001:2015 – Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 45001:2018 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

֍ ISO 10002:2018 – Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ ISO.IEC 27701:2021 – Kişisel Veri Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Belgesi

֍ 

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama