Ada Tipi Mutfak

Ada tipi mutfakta hem oturma alanı, hem tezgah birlikte planlanmaktadır.

Son dönemlerin en popüler mutfakları haline gelen ada tipi mutfak modelleri kullanım ve çeşitlilikleri bakımından kullanışlı ve zengin modellere sahiptir. Ahşabın metal ile kombine edilmesi ile evinize ahenk katacak mutfağınızdaki sıradanlığın önüne geçecektir. Geniş mutfaklar için mutlaka yapılması gereken ada tipi ankastre mutfak dolapları ile mutfaklarınız daha kullanışlı hale gelecektir.

Birinci sınıf kalite ile üretilen Ada tipi mutfaklar dayanıklılığı ile uzun yıllar mutfağınızda rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Ada tipi mutfak modelleri geniş mutfaklar açısından oldukça rağbet görmektedir. Geniş mutfaklarınızı daha kullanışlı hale getirmek için tercih etmeniz gereken bir model olan ada tipi mutfak dolapları ankastre ile bütünleşerek mutfağınızı evinizin en güzel köşesi haline getirmektedir.

İyi bir aydınlatma ile mutfağınızı daha çekici hale getirebilirsiniz. Elektrik tesisatı ve aydınlatma işini de üstlenen Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama sizlere tam teşekküllü bir mutfak hazırlayıp sunmaktadır. Kullanılan malzemeler birinci sınıf olarak üretilmiş olup, çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Açıp kapatacağınız dolaplar çok uzun yıllar sorun çıkarmadan çok rahat kullanabileceğiniz malzemelerden üretilmiştir, sık açıp kapama sonucu deforme olmaz.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama