Salon

Bazen düşüncelerinizi topladığınız bir zaman aralığı olması gerekir. Bu zaman aralığı sizin tutkunuzun, hevesinizin ve vizyonunuzun evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer olan salonda hayat bulması…
Salonunuzda tıpkı tüm evinizde olduğu gibi, köklü bir dekorasyon, salon tadilatı ile başlar. Sonrasında renk renk, ilmek ilmek içinde zevk ve neşeyle vakit geçirebileceğiniz yepyeni bir yaşam alanına sahip olursunuz.
Önemli olan sizin evinizin salonunu yenilemeniz, eksiklerin tamamlanması, kusurların kapatılması ve size ait olan bu mekanla aranızda bağ kurmak istemeniz.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama sizin mekan ile aranızda kurmanız gereken o bağı sağlarken bir taraftan da müşterimiz olarak sizinle bizim aramızda oluşacak bazı değerlerinde temelini oluşturmaya çalışıyoruz.
O şey iş birliği, dostluk ve güven…

KORUYUCU, MAHREM VE ANLAMLI…

İşte bizlerin sizler için öngördüğü temel taşları bu şekilde sıralayabiliriz.
Hem aile bireylerinin uzunca vakit geçirdikleri, hem de misafirlerini ağırladıkları bu mekan, ebat olarak evin en geniş alanına sahiptir. Salon ebadı büyüdükçe, dekorasyon temasına, duvar kağıdı, masa, vazo, resim tabloları, büyük saksılar gibi aksesuarlar da dahil olur. Elbette bu kadar geniş ve girift bir portföy karar verme aşamasını zorlaştıracaktır. Bu aşamada gerekli olan elektrik tesisatı, zemin kaplamalar, tavan kaplamalar, duvar kaplamalar gibi sayısız kalem ihtiyacı doğmaktadır.
A dan Z ye neye ihtiyacınız var ise yanınızdayız, sizinleyiz…

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama