Modern Çamaşır Odası Dekorasyonu

Evlerinizde, çamaşır ve kurutma makinelerinizi bir arada kullanabileceğiniz, deterjanlarınızı ve askılarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan istiyorsanız, modern çamaşır odası modelleri ve çeşitleriyle Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak yanınızdayız. Ürünlerimizi sizlerin dilediği renklerde ve tasarımlarda üreterek, tam evlerinize uygun halde teslim tasarlayıp, imalatını gerçekleştirip montajını yapıyoruz.
Raf Sistemleri
Lavaboların gerekli olduğu çamaşır odalarını dilerseniz evlerinize kullanmadığınız banyo alanlarına da inşa edebiliyoruz. Farklı raf modelleri kullanarak oluşturduğumuz ürünlerimizde;
֍ Kapaklı sistem dolaplar,
֍ Açık raf ve askılar,
֍ Sepetli raflar tasarlayabiliyoruz.
Müşterilerimizin bizlere sunduğu alanı en iyi şekilde tasarlamak üzere çalışan tasarımcılarımız, dilediğiniz renkler üzerinde çalışmalar ve çizimler sağlayarak, sizlere ürün ön çalışması hakkında da bilgi vermektedir.
Makinelerin Yerleştirilmesi
Çamaşır odalarında sadece çamaşır makinesi de bulunabilir ya da yeterli alan yoksa iki ürün üst üste de yerleştirilebilir. Arada bir raf sistemiyle ayrılacak olan teknolojik aletleriniz, çalışırken birbirlerine zarar vermeden, sizlerin hizmetini sağlayabilir. Özellikle çamaşır makinesini aşağıda tercih ederek, sizlere çok daha kolay bir kurutma alanı sağlıyoruz.
Renk ve Tarz Seçimi
Dilerseniz ütü masanızı, süpürgenizi de depolayabileceğiniz çamaşır odalarınızı, sizlerin renk ve zevkine uygun üretiyoruz. Ahşap ve doğal tonları seven müşterilerimize özel beyaz ve açık ahşap rengi, koyu renk ve kişilikli çamaşır alanı isteyen müşterilerimize, diledikleri renklerde boyanmış ahşap kapaklarla hizmet veriyoruz. Ürünlerimizden faydalanırken, hangi tarzı beğendiğinizi belirtmeniz, sizlere tasarım yapmamızı son derece kolaylaştıracaktır.

 

 

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama