Çelik Dekoratif Radyatör

Yüksek ısıl verimi ve estetik görüntüsü ile eski panel ve döküm radyatörlerin yerini alan, son yıllarda gittikçe popüler olan, mimarlarımızın tercih ettiği, yeni trend, dekoratif radyatörler…

Dekoratif radyatör, yatay radyatör, dikey radyatör, ince radyatör, tasarım radyatör, dizayn radyatör olarak da bilinen bu ürün  gurubu evinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Yüksek ısıl verimi yanında çarpıcı estetik unsuru evinize değer katmakta göze hoş gelen tasarımı ile her ortama sıcaklık getirmektedir.

Kataforez boya teknolojisi ile üretilen dekoratif radyatörlerimiz Türkiye’de üretilen en uzun ömürlü radyatörlerden olup 10 sene garanti süresine sahiptir.

Dekoratif radyatörler estetik görünümü ile odalarınızda, iş yerinizde, restoranlarda, hastanelerde, spalarda ve birçok farklı mekanda ihtiyaç duyacağınız  ısıl kapasiteyi karşılarken iç mimarinize en uygun farklı ölçülerde üretilmektedir.

Dekoratif radyatörler beyaz renkli olarak yaygın olarak kullanılsa da farklı renklerde üretilebilmektedir. Antrasit renk günümüzde en popüler olan renklerin başında gelmektedir.

Her bütçeye uygun dekoratif radyatörler en geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama