Teak Cephe

Ağaç yapısının kendinden parlak oluşu ve mum tarzında oluşu Teak Cephe kaplamaların dayanıklı olduğuna işarettir.
Fırınlanma gereksinimi duymadan nemli ortamlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Altın sarısı rengi ve diğeri ise kahve tonlarında olması da tercih sebepleri arasındadır. Tasarlamasını yapacağınız binaların dış yüzeylerinde gönül rahatlığı ile kullanabilir ve uzun ömürlü olma garantisinden faydalanabilirsiniz.
Teak Cephe alçak zeminlerde, dış cephelerde, tavanlarda, duvar kenarlarında ve akla gelebilecek olan tüm açık alanlarda ve duvarlarda da kullanılabilmektedir.
İşletmelerin veya ticari alanların ilk tercihleri arasında yer alarak mevcut olan kolonların saklanması amacı ile de tercih edilebilir.
Alanında mevcut olan ağaç çeşitleri arasında en kaliteli ağaç olarak bilinerek günümüzde işlenmiş bir durumda karşımızda olabilmeyi başarmaktadır. Dış alanlarda yer alan giriş merdivenlerini dahi güzel ve nizami bir şekilde kaplayarak şıklığınızı renklendirebilir ve kendi marka imajınızı gündeme taşıyabilirsiniz. Övgü ile bahsedilen ve kullanılmaya başlandığı andan itibaren güzel sonuçlar alınabilen Teak Cephe yılların en güzel yapıları arasında bulunmaktadır. Sistemin uygulanacağı alanın kod ölçümleri yapıldıktan sonra zeminin daha sağlam hale getirilmesi gerektiği için özel kompozitlerle sabitlenerek gerekirse tutkal işlemi uygulanarak kullanılmaktadır. Bu işlemler bittikten sonra klipslerle veya gizli vidalama sistemleri ile ürünü deforme etmeden, görüntüsünde pürüzlere sebep olmadan birleştirme işlemi uygulanır.
Teak Cephe, kendi kendini garanti altına alan sağlam bir uygulamadır. Temel özelliklerini oluşturan ve oldukça kendine güvenen ıslaklıktan etkilenmemiş olması ilk gün ki gibi tazeliğini barındırabildiğinin ispatı olmaktadır. Yani eskime, yıpranma ve zedelenme gibi dezavantajlar sergilememektedir.

Kendinden parlak oluşundan ötürü verniklenmeyi kabul etmemekte ve asla yerini alabilecek başka bir ürün olmadığını vurgulamaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama