Thermowood Deck

Değerli ağaçlar kategorisinde olarak sert tabakası bakımından tercih edilen, aynı zamanda ıslak ve nemli alanlarda çok büyük başarılan sağlayan kaplama işlemi için birçok öneri sunulmaktadır. Uygulaması yapılmakta olan ahşabın en az 180 derece ile 210 derece arasında ısıl işleme tabi tutularak buhardan korunması işlemine Thermowood denildiği için, uygulama işlemine ve kullanımına ise Thermowood Deck olarak anılmaktadır.
Yanmaya karşı %30 daha dayanıklı ve görselliği bakımından da daha şık olduğunu görmekteyiz. Hem dış kaplamalarda, hem de dış zemin kaplamalarında oldukça güzel sonuçlar alınmaktadır. Dört mevsime duyarlı olmasının en büyük avantajlarından biri ise hem ıslaklığa, hem de güneş ışınlarına karşı kuvvetli oluşudur.
Ürünler arasında renk dağılımlarına göre isimlendirilen farklı çalışmalarında yapılabileceği ahşap ile balkon tavanlarınızı, kapı giriş bölmelerinizi, arazinizde yer alan küçük binalarınızın tamamını bu malzeme ile kaplayabilirsiniz. Son derece kaliteli bir dış cephe uygulaması olarak bilinerek, olduğundan fazla görsel estetiğe de sahip olmaktadır. Dekorasyonların en doğal ve en kullanışlı halini bizlere yansıtan Thermowood Deck sayesinde sağlıklı bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz. Bozulma, kırılma, ters dönme veya esneme göstermeyen sağlamlığı karşısında bir kez daha hayran kalacağınız bir yapı malzemesidir.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama