Sedir Cephe

Özel sert ağaçlardan elde edilerek dış cephe kaplamaları arasında en çok tercih edileni Sedir Cephe’dir.
Büyük projelerin ve daha butik projelerin tercih etmiş olduğu uygulama sayesinde, daha sağlıklı bir yaşam ve daha görsel bir yapıya sahip olabilmek mümkündür. Orantılı ve ölçülü kesimler sayesinde gizli birleştirmeler kullanılarak uygulanan cephe giydirmeleri kimi zaman tamamına kimi zamanda da tamamen dekoratif olarak giydirilebilir. En büyük özellikleri arasında yer alan ıslak ve kuru olarak kullanım sağlayan ürün tüm mevsim şartlarına dayanıklılığı ile de anılmaktadır.
Bireysel olduğu gibi ticari alanlarda da kullanılarak kalitesine estetik katmak isteyenlerin tercihi olarak bilinmektedir.
Ürün kalitesi ağacın özelliklerine göre değişkenlik sağladığı için kimi zaman kendinden parlak kimi zamanda da işlenmiş olarak parlaklık sağlanmaktadır. Alt zemininin sağlam bir hale getirilmesi ile birlikte klips veya gizli vidalama sistemi ile montaj yapılabilmektedir.
Sedir Cephe villa, konut ve otellerde inanılmaz güzel bir görüntüler sergilemektedir. Ortamın ve kullanılacak alnın nem değerlerine göre fırınlama işlemi yapılmakta veya yapılmadan uygulanmaktadır. Kendine özgü belirli ölçü standartlarına sahip olmakla birlikte bir de kişiye özel özel ölçülerde de çalışılabilmektedir. Yükseklik ölçüsünden, genişlik ölçüsüne ve derinlik ölçüsüne göre dilediğiniz ebatlarda sahip olunabilmektedir. Plaklar halinde üretilerek belirlenmiş olan bölgelere dikey veya yatay vaziyette döşemesi yapılarak kullanılabilmektedir. Yağmur, kar, sel, fırtına gibi durumlarda kopma veya parçalanma yapmayan hatta alt zemine zarar vermeyen özelliklere sahiptir.
Yazlık yerlerin kaçınılmazı nemli ortamların önlem alıcısı olarak açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla tercih edilebilen bir malzemedir. Bahçenizin iç duvarlarına boylu boyunca kaplayabilir ve verandalarınızda kullanabilir hatta açık bahçe mutfaklarınızda spot ışıklandırmalar eşliğinde tercih edebilirsiniz. Kimi zaman yerde görmeye, kimi zamanda da dış yüzeylerde görmeye alışık olduğumuz uygulama sayesinde çevremiz daha temiz ve ferah bir görüntüye sahip olmaktadır.

Sağlık açısından insan sağlığına faydalı ve çevre dostu olduğu kabul edilmiş ve kanıtlanmıştır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama