Klima Gizleme Kafesleri

Ev, ofis, yazlık, işyeri, villa, rezidans, iş hanı, apartman, restoran, kafe, okul, hastane, kreş tarzı klima kullanılan tüm yaşam alanlarınızda estetik bir hava katarken dış görsel kirliliği ortadan kaldırmak adına sınırsız desen, renk ve ebatta klima dış kompresör üniteleri için dekoratif gizleme kafeslerinin tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.
Klimanız ister balkonunuzdaki bir köşede, ister bahçenizde veya binanızın dış duvarında olsun, dekoratif gizleme kafesleri ile bambaşka bir tasarım görüntüsü elde edilmektedir.
Çağdaş tasarım
Klima kapağımız, Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tasarımcıları tarafından en son dekorasyon trendlerine uyum sağlayacak ve tamamen sizin zevkinize uygun şekilde tasarlanmaktadır.
Kompozit yapı
Tüm klima kapaklarımızda hafifliği, sağlamlığı ve dayanıklılığı bir araya getirerek imalatı gerçekleştirilmektedir. Arzu ve zevkinize uygun olarak suya, rüzgara ve dış etkenlere dayanıklı ahşap, sac demir, paslanmaz sac ve alüminyumda kullanılmaktadır.
Hava akışlarına saygı duyulur
Yan ve üst menfezlerimiz ve arkadaki rezervlerimiz sayesinde gelen ve giden hava akışları sıkıntısız şekilde yapılmaktadır.
Uyarlanabilir
Tüm klima motorları için üretim özel olarak yapılmaktadır.
Alternatif ölçü, desen, model, motif ve renkte seri üretim imkanı vardır.
Tasarım, size özel olarak, ölçü ve kullanımınıza uygun yapılır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama