Özel İmalat Dolaplar

Ev, ofis, yazlık, işyeri, villa, rezidans, iş hanı, apartman, restoran, kafe, okul, hastane, kreş tarzı klima kullanılan tüm yaşam alanlarınızda estetik bir hava katarken dış görsel kirliliği ortadan kaldırmak adına sınırsız desen, renk ve ebatta tamamen kullanılan bölgeye, yere, kullanım alanına ve kullanıcın zevkine uygun dolapların tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.
İster doğalgaz kombiniz, ister elektrik panonuz isterseniz değişiklik istediğiniz her yerde (ister balkonunuzdaki bir köşede, ister bahçenizde veya binanızın dış duvarında olsun, dekoratif özel imalat dolaplar ile bambaşka bir tasarım görüntüsü elde edilmektedir.
Çağdaş tasarım
Özel imalat dolabınız, Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tasarımcıları tarafından en son dekorasyon trendlerine uyum sağlayacak ve tamamen sizin zevkinize uygun şekilde tasarlanmaktadır.
Kompozit yapı
Özel imalat dolaplarımız, hafifliği, sağlamlığı ve dayanıklılığı bir araya getirerek imalatı gerçekleştirilmektedir. Arzu ve zevkinize uygun olarak suya, rüzgara ve dış etkenlere dayanıklı ahşap, sac demir, paslanmaz sac ve alüminyumda kullanılmaktadır.
Uyarlanabilir
Alternatif ölçü, desen, model, motif ve renkte seri üretim imkanı vardır.
Tasarım, size özel olarak, ölçü ve kullanımınıza uygun yapılır.
Kullanılan yere ve sizin zevkinize istinaden renk alternatifleri sunulmaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama