Yerden Isıtma

Villa, ev, ofis ve tüm yaşam alanlarında ısıtma sistemlerinin seçiminde farklı faktörler belirleyici olabilmektedir. Bu faktörler arasında örnek olarak, mekanın kullanım amacı, mekandaki bölümlerin kullanım süreleri, mevcut ve kullanılabilir yakıt türleri, projenin bütçesi gibi kriterler yer almaktadır. Isıtma tekniği, ekonomiklik ve çevre açısından her mekan için uygun çözümü bulmak amacıyla farklı ısıtma sistemi alternatifleri göz önüne alınmakta ve bunlar dikkatlice değerlendirilmektedir. Genel olarak, aynı bina içinde bulunan farklı mekanlarda farklı ısıtma yöntemleri geçerli olabilmektedir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak siz müşterilerimizin kendi yaşam alanlarınızda düşüncelerinizin ve konforunuzun hiçbir şekilde sınırlı kalmasını istemeyiz.
REHAU Yerden ısıtma sistemi ile villanızın, evinizin, ofisinizin ve tüm yaşam alanlarınızın özelliklerine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

 

DAHA FAZLA KONFOR
DAHA FAZLA BOŞ ALAN
ve
DAHA YÜKSEK YAŞAM KALİTESİ

 

Yeni binalara veya
tadilatlara uygun

Rehau Yerden ısıtma sistemleri, düşük yapı yükseklikleri ile
ön plana çıkar ve tamamen
kendi isteğinize göre
tadilatlar yapmanızı sağlar.

Her türlü zemin
döşemesine uygun

Fayans, parke, döşeme halı
veya laminat Rehau
yerden ısıtma sistemleri
her türlü zemin
döşemesine uygundur.

Daha fazla
boş zaman

Rehau Yerden ısıtma sistemi
toz tutmaz, boyanması
gerekmez ve temizlik
yaparken sizi köşelerle
uğraştırmaz.

Daha sürdürülebilir bir sisteme sahip olun

Konfor ve esneklik özelliklerinin yanı sıra REHAU yerden ısıtma sistemi enerji tasarrufu da sağlar. Böylece hem çevreyi korumuş hem de tasarruf etmiş olursunuz. Sistemin uygulanması klasik radyatörlerden daha pahalı değildir. Aynı fiyata daha sürdürülebilir çözümlere sahip olabilecekken neden standart bir çözüme takılıp kalasınız ki?
Sürdürülebilirlik konusunda REHAU yerden ısıtma sistemlerine güvenebilirsiniz:
Bu sistemleri güneş enerjisi veya jeotermal enerji gibi birçok farklı rejeneratif enerji kaynağıyla buluşturabilirsiniz.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama