U Dizayn Giyinme Odası

Dar ve atıl kullanıma sahip alanlara kurulan U tipi giyinme odası dolabı mekana değer ve konfor katar. Askılı ürün kullanımından raflara, çekmeceden ayakkabı teşhir alanına kadar farklı iç dizaynlara sahip olan giyinme odası dolapları, kapaklı kutu kullanımıyla desteklenebilir.
U Tipi Alanlara Özel Ürünler
Odanın ölçülerine uygun olarak tasarladığımız dolapların içi müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Genel kullanıma uygun özelliklerin yanı sıra detaylarla zengin bir görünüm kazanan dolaplar, eşyaların bir arada ve düzenli saklanmasını sağlar.
֍ Askı boyları ayarlanabilir
֍ Açık rafların ölçüsü değişebilir ve
֍ Çekmece kulp tercihi beğeniye uygun olarak seçilir.
Müşterilerimizle birlikte sürdürdüğümü dolap içi dizayn çalışmaları; uzun süreli işlevsel, konforlu ve kolay bir kullanım için özenle takip edilir.
Evinde Konfor Arayanlara
Giyinme odaları evin geneline konfor getirir. Kullanılmayan eşya ve kıyafetlerin bir arada kalmasına ve korunmasına yardımcı olan dolaplar, günlük kombinlerin temiz bir şekilde saklanmasına da yardımcıdır. Pantolonlar için özel katlama bölümü, ayakkabılar için kutular, iç çamaşırı ve çoraplar için çekmecelerin yer aldığı dolap içi dizaynlar kişiye özel olarak şekillenir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulamada olarak k
onusunda uzman ekiplerimiz müşteri beklentilerini anlar ve en uygun çözüm önerisini beğeniye sunar. Dolaplar verilen teslim tarihine uygun olarak üretilir ve yerine monte edilir. Odanın uygun bir yerine boy aynası koyularak tüm hazırlıklar kısa sürede tamamlanabilir.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama