Tiny House, Konteyner Ev-Ofis, Prefabrik

 

 

Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanları pek çok kişinin hayalini yansıtmaktadır.
Çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen ev modellerine göre tercih edilmesi için çok sayıda nedenleri bulunmaktadır. Öncelikle deprem gibi etkenlere karşı en güvenli yapı modelleri arasında yer almaktadır. Yapıda güvenlik değerlendirmelerinin statik hesaplama kriterlerini en iyi karşılayan yapı modellerinin başında Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik sistemleri gelmektedir.
Böylece hem kaliteli hem de konforlu bir ev ve/veya ofis ortamına sahip olabilir ve ihtiyacınız olan kusursuz yaşam ve çalışma alanlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.
֍ Isı Yalıtımı,
֍ Su Yalıtımı,
֍ Ses Yalıtımı,
gibi etkili ve başarılı çözümlerle istediğiniz gibi konforlu ev ve ofis koşullarına sahip olacaksınız.
Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanları özellikle sizin kişiliğinizi yansıtmalı size özel çözümler sunarak sizin yaşam stilinize uyması gerekmektedir. Tamamen size özel olarak hazırlanacak olan, ihtiyacınıza, kullanılacak bölgeye uygun şekilde tasarlanıp iç ve dış cephe, zemin ve tavan uygulamalarında Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından kullanılacak görsel ve niteliksel ürünlerle çok daha estetik ve zarif yaşam alanları oluşturarak yıllarca size hizmet verecektir.
Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanları tamamen kullanıldığı bölgeye özel ve tüm teknolojik imkanlarla sizler için hazırlanıp içine girdiğiniz andan itibaren konfor, rahatlık, teknoloji ve güven havasını hissedip yaşamınıza değer katacaksınız.
Yanına veya üstüne yerleştirilecek diğer yaşam ve çalışma alanları ile alanlarınızı istediğiniz şekilde büyüterek daha fazla yaşam ve çalışma alanlarına da sahip olurken tüm ilave yaşam ve çalışma alanlarını birbirleri ile entegre ettiğimiz için hiçbir fark ve yabancılık hisside duymayacaksınız.
Yeni nesil yapılar olarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrikler, hem inşaat sektöründe hem de yapı sektöründe yeni bir çığır açmıştır. Sağladığı büyük avantajlar nedeniyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu ürünler, günümüzde çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu yeni nesil yapıların tercih edilmesini sağlayan avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:
֍ Her türlü iklim ortamında gönül rahatlığıyla kullanılır,
֍ Üretimi ve kurulumu hızlıdır,
֍ Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır,
֍ Demonte özelliği ile sökülerek, başka herhangi bir yere taşınarak kurulabilir,
֍ Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir,
֍ Nakliyesi kolaydır.
i
stediğiniz yere kurulumunu yapacağınız bu Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanları, kolaylıkla taşıyabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni yerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
İstediğiniz zaman ihtiyacınıza yönelik bu tarz Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanlarını tamamen ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda hazırlamaktayız.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak butik tarzı üretimle size özel tasarım Tiny House, Konteyner Ev – Ofis ve Prefabrik yaşam ve çalışma alanları kullanıcıların kişisel zevklerine ve alışkanlıklarına uygun özel imkanlar sağlamaktayız. Yalıtım ve güneş enerjisi gibi ek özelliklerle ekonomik ve kendi kendine yetebilen, istek doğrultusunda içlerine sauna, lambiri, duvar kağıdı, çelik kapı, panel kapı, şıngıl, izocam, şömine, kiremit çatı, betoban, alçıpan, balkon, hazır mutfak, banyo, wc, teras katı koyuyoruz.

Siz hayalinizi bizimle paylaşın tasarımını biz gerçekleştirelim.
Hayallerinizi tasarlayıp huzurlu mutlu ve güvenli yaşam alanlarını sizlere sunmak en büyük temennimizdir.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama