Kişiye Özel İmalatlar

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak tamamen size özel ve siz istemezseniz sizden başka hiçbir kişi veya kurumda göremeyeceğiz özel imalat ürünler ile yaşadığınız mekanlara farklılık katmaktayız.
Alternatif ölçü, desen, model, motif ve renkte üretim imkanı vardır.
Tasarım, size özel ölçü ve kullanıma uygun yapılmaktadır.
Pakel’de Sac Metal Şekillendirme
Sac metal şekillendirme, yassı metal levhaların kesilerek ve bükülerek istenen şekle getirildiği üretim yöntemidir.
İstenildiği takdirde tasarım ve üretimi sonrasında yüzey işlemleri uygulanarak parçalara çeşitli özellikler kazandırılmaktadır.
Pakel’de Kullanılan Malzemeler
Tüm kişiye özel imalatlarda hafifliği, sağlamlığı ve dayanıklılığı bir araya getirerek imalatı gerçekleştirilmektedir. Arzu ve zevkinize uygun olarak kullanılacağı yere uygun olarak suya, rüzgara ve dış etkenlere dayanıklı ahşap, sac demir, paslanmaz sac ve alüminyumda kullanılmaktadır.
Pakel’de Lazer Kesim
Lazer kesim, 2 boyutlu bir dijital çizimi fiziksel nesnelere dönüştürmeye yarayan üretim yöntemidir. Bu yöntem çeşitli malzemelerin, küçük bir alana odaklanan lazerle kesilmesi ile tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından hazırlanan dijital çizim dosyasındaki yolu izleyen lazer ışını son derece hassas, yüksek doğrulukta ve çok karmaşık şekilleri bile kesebilmekte ve sizlere kusursuz ürünler sunmamıza imkan sağlamaktadır.
Tezgâhlarımızda, yaklaşık 18 mm kalınlığa kadar olan çelik, paslanmaz ve özel alaşımlı plakaların kesim işlemi yapılmaktadır. Bu yöntemin malzeme üzerindeki termal etkileri az olduğu için kusursuz ürünler sizlere sunulmaktadır.
Pakel’de CNC Frezeleme
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama’da CNC frezeleme, yüksek kaliteli ürünler elde etmemize yarayan farklı bir talaşlı kesme yöntemidir.
Kalınlığı yaklaşık 2 cm’den fazla olan tasarım ve üretimlerimizde kullanılan CNC frezeleme ile kesme yöntemi yüksek hız, hassasiyet ve doğrulukta kesimler yapıp sizlere sunmaktayız.
Pakel’de Abkant Büküm
Abkant presler, bilgisayar kontrolü ile sac metale hidrolik basınçla kuvvet uygulayıp bükerek saç metalin milimetrik hesaplarla şekillendirilmesini sağlamaktayız. Abkant büküm tezgâhlarında sac metal, iki kalıp arasında basılarak tasarımını yaptığımız hayallerinizi şekillendirmekteyiz.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama’nın Avantajları
֍ Dayanıklı ve Kaliteli yüzeylere sahip ürünler,
֍ Seri Üretim İmkanı,
֍ Yüksek Sıcaklık Dayanımı,
֍ Geniş Malzeme Yelpazesi,
֍ Uygun Maliyet,
֍ Yüksek Ölçüsel Tutarlılık.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama