Çelik Merdiven

Villa, yazlık, ofis, batar kat ve dubleks evler için imal edilen çelik merdiven sistemleri, çelik platform sistemlerinin tamamlayıcı bir unsuru olarak üretilmektedirler. Tamamen kullanılacak yere uygun şekilde tasarlanıp üretilen güvenli ve uygulama alanına montaj rahatlığı şekilde dizayn ve imal edilmektedir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak projeye, uygulama alanına ve ihtiyaç duyulan özelliklere göre kaydırmaz, geçirgen, hafif, sağlam, dekoratif gibi yönelik üretim yapıldığından dolayı uygulama alanının tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek nitelikte ürünleri sizlere sunmaktayız.
Çelik platform ve çelik konstrüksiyondan üretilen çelik merdiven sizlere en güvenilir şekilde dizayn edilir. Platformlarında koruyucu korkuluk ve bariyerleri mevcuttur. Kullanıcılara uygun en önemlisi insan hayatı için tedbirli üretime sonuna kadar özen göstermekteyiz. Çelik merdiven yapıda düşey sirkülasyon oluşturulduğunda merdiven ve asansör kullanılacaksa bu elemanlar birbirini tamamlayan birimler olarak aynı düşey boşlukta çözümlenmelidir.
Çelik merdivenlerin uygulama alanı veya projesinin gerektirdiği üretim ve materyal seçenekleri, ölçü ve biçimleriyle montaja hazır bir şekilde üretilmektedir. Ürünlerin montajı için ihtiyaç duyulan kesim ve büküm işlemleri yapıldıktan sonra yine uygulama alanının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde ve isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz ya da diğer kaplama (Ahşap vb.) çeşitleri ile müşterilerimize teslim edilmektedir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama mekanın gerektirdiklerini ve müşterinin isteklerini analiz eder, olması gerekeni tasarlar, projelendirir, görselleştirir, üretir ve montajını yapar. Kişiye ve mekana özel tasarımlarıyla, ergonomi ve estetikten ödün vermeden yüksek kalite ve görsellikte çözümler sunmaktayız.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından öncelikle yapılacak fizibilite ile ebatları ve konumu belirlenen Çelik Merdiveniniz, çelik konstrüksiyon kullanılarak imal edilir. İmalat ve montaj aşamalarında firmamıza ait tüm sistem belge gerekliliklerine uygun hareket edilir.

֍ TS EN ISO 9001:2015 – Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 14001:2015 – Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 45001:2018 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

֍ ISO 10002:2018 – Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ ISO.IEC 27701:2021 – Kişisel Veri Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Belgesi

֍ EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi

֍ CE Marking 2001.95 Genel Ürün Güvenliği

belgelerine sahip olan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, imalat kalitesini ve sürdürülebilirliğini her daim ön planda tutmaktadır.
İmalat proses aşamalarında gerekli tüm testler Third party kuruluşlarca yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama