Thermowood Dişbudak Cephe

Dış cepheler için kullanılmakta olan birkaç farklı ürün bulunmaktadır. Ancak içlerinde en göz alıcı ve en kullanışlı olanı ise tatbikîde ahşap olanlarıdır diyebiliriz. Kendine has özellikleri bulunan ve bu özelliklerini işlemleri sonucu ikiye katlayan Thermowood Dişbudak Cephe, son yılların en harika dış kaplama uygulaması olarak bilinmektedir. Belli sıcaklıklara göre ısılanma işleminden geçmesi ve eğilme ile bükülmelere karşı daha dayanıklı hale getirilebilmesi için de büyük çabalar sarf edildiğini vurgulayabiliriz. Tüm bunları bir araya getirdikten sonra karşımıza çıkan alt yapı sayesinde de sağlığımızı ve görselliğimizi garanti altına almış oluruz. Moda haline gelen ve özellikle akıllı ev sistemlerinde karşımıza çıkan kaplama olarak kendini en iyi şekilde yansıttığı bir gerçektir.

Açık alanlarda yer alan her ortamda kolaylıkla uygulanabilir ve kullanılabilir. Bahçeler arasında geçişleri sağlayan ve koridor oluşturan bölmelerde tavanlara uygulandığı zamanlarda da çok şık durabilmektedir. Bahçe katlarında yapının tamamını ve alt zeminin devam eden kısımlarının tamamını yaptırarak güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayakaltında, bahçe yürüyüş parkurlarında, yaz ve kış bahçelerinde, açık teraslarda ve havuz kenarlarında kullanımı mümkündür. Kendine özgü rengi sayesinde göze çok hoş gelen yapısı ile her zaman ilk olmayı hak ettiğini düşünmekteyiz. Dört mevsim olarak hem sıcak hem de soğuk havalara son derece duyarlı oluşu Thermowood Dişbudak Cephe ayrıcalıklarını ortaya koymaktadır. Asla pişman olmayacağınız ve acaba böceklenme yapar mı? Düşüncelerinizi ortadan kaldıracağı ve beklentilerinizin üstünde performans sergileyeceğini söyleyebiliriz. Özellikle de bahçe kapılarının bu malzeme ile kaplanmış olması etrafına farklı bir hava katmayı ihmal etmemektedir. Dolgun ama bir o kadar da dayanıklı sert bir malzemedir.

Üretici firma tarafından belli ölçülerde üretildiği ancak olabilecek durumlarda farklı ölçü siparişlerinin alınabileceğinin de altını çizmek isteriz. Dilerseniz daha uzun veya kısa, dilerseniz daha kalın veya ince, dilerseniz de daha geniş veya dar ölçülerine sahip olabileceksiniz. Tamamen kullanacağınız alanının hesaplaması yapılarak gerekli miktarlarda sipariş edilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanım garantisi veren Thermowood Çam Cephe ile yapılarınız her zamankinden daha güzel ve her zamankinden daha şık görünebilir. Eğilmeyen, bükülmeyen ve geri atmayan yapısı ile asla sökülme ve kırılma yapmamaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama