Akıllı Asistan

Akıllı Asistan cihazının dahili hoparlörleri ve mikrofonları, ahizesiz kullanım kontrolü için uzak alan ses tanıma özelliğine sahiptir. Sesli komutla çalışan ve cihazın kurulumunda tanıtılan seslere karşı duyarlı olan Akıllı Asistan ile ana ekranda takvim, anımsatıcıları ayarladıktan sonra haberleri izleyebilir, alışveriş listesi yapabilir ve arkadaşlarınız, aileniz ve yerel işletmelere arama yapabilirsiniz.

Akıllı evinizi basitleştirin, sorular sorun ve hava durumu, yemek tarifleri, yerel işletme bilgileri ve daha fazlasıyla ilgili görsel yanıtlar alın.

YouTube’dan faydalı videoları bile izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları çalın YouTube Müzik’ten en sevdiğiniz şarkıları, albümleri, sanatçıları ve müzik videolarını oynatmak için sesinizi kullanın. Anılarınızı tekrar yaşayabilir çektiğiniz herhangi bir resmi göstermek için sesinizi kullanabilirsiniz. Ve Canlı Albümler ile her zaman sevdiklerinize ait en son fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Burada bahsedilen teknolojik ürünlerin tamamı firmamız tarafından birinci elden kullanılarak test edip denenmiş ve siz müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Kullanmadığımız ve onaylamadığımız hiçbir ürünü sizlere tavsiye etmemekteyiz.

 

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama