Modern Giyinme Odası

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak giyinme odalarınız dev bir gardıroptan ziyade kıyafetleriniz için daha toplu ve kullanışlı bir alan oluşturmak için dekore edilir. Kıyafetlerinizi özgürce seçebileceğiniz bir alan ile kıyafet seçimi sizin için daha kolay hale gelecektir. Giyinme odaları kişisel tarzınızı ve zevkinizi fazlasıyla yansıtmaktadır. Giyinme odaları sadece yatak odasında bulunmaz, evinizde ihtiyacını dışında fazladan bir odanız var ise bu odayı giyinme odası olarak dekore edip daha rahat bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Bütün kıyafetlerinizi muhafaza edebileceğiniz giyinme odası sayesinde aradığınız her şeyi çok rahat bulabileceksiniz. İsteğinize göre dekore edip kendinize göre kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Açık kapakları sayesinde aradığınız her şeyi rahatça bulabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayakkabılarınıza kadar rahatça yerleştirip düzen yapabileceğiniz çok fazla rafı ve bölmesi bulunmaktadır. Gömlekleriniz için özel dekore edilmiş askılar ile kıyafetleriniz kolay kırışmayacak ve istediğinizde rahatça giyinebileceksiniz. Çok fazla raf ve bölmesi sayesinde evinizdeki birçok kıyafetinizi sığdırabileceğiniz gibi kullandığınız diğer aksesuarları da muhafaza etmeniz mümkündür.
Giyinme Odası İç Dizayn Önerileri
Giyinme odası olarak ayrılan bölüm, yeterli konfora sahip olmalıdır. Hayatı kolaylaştıracak detaylar arasında yer alan;
֍ Askılı üniteler,
֍ Dolap içi organizerler,
֍ Kapaklı kutular,
֍ Ayakkabılık bölümleri,
mevsime uygun kıyafetlerin bir arada görünür olmasını sağlar. Evden çıkmadan önce yapılacak kişisel bakım ve hazırlıkların tamamlanması için alan yaratan bölüm, eşya çeşitliliğine uygun olarak düzenlenebilir.
Her Ürün Tipine Özel Alan
Her türlü kişisel eşya, aksesuar, ayakkabı, giysi ve ev tekstilinin bir arada durmasını sağlayan dolaplar, bu özellikleriyle yaşam konforunun artmasına katkı sağlar. Bu amaçla yola çıkan ekiplerimiz, müşteri ihtiyaçlarını anlayarak dolap ve iç dizayn tasarımı ve dizaynını yapar. En ince ayrıntısına kadar düşünülen ve planlanan çalışmalarımız, satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da devam eder.
Dolap içi üst bölümler genel olarak az kullanan ürünlerin tasnifine uygun olarak düzenlenir. Orta kısımda yer alan askı aparatları ve raflar, kıyafetlerin renk ve temaya uygun yerleşimine imkan sağlar. En alt kısımda yer alan ayakkabı grubu, çanta alanı ve aksesuarlık hazırlıkların eksiksiz olarak yapılması için kullanılır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama