Çelik Villa

Deprem gerçeği ile yüz yüze olan ülkemizde çok katlı hafif çelik teknolojisi ile yapılan konutlar; sağlamlığı, yüksek teknolojisi ve üstün deprem performansı ile diğer yapım sistemlerinden pozitif yönde ayrışmaktadır. Bu teknoloji, aynı zamanda mimaride sağladığı esnek tasarım kriterleri sayesinde, kullanıcılara çok özel konfor koşullarının sağlanmasına ve maksimum enerji performansı olan yapılar üretilmesine imkan vermektedir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak gereksiz malzeme kullanımı ortadan kaldırılarak etkinlik ve verimlilikleri arttırmaktadır. Çelik yapılar geleneksel yapım sistemlerine göre 3 kat daha hızlı olarak inşa edilmektedir. Bununla birlikte daha yüksek kaliteli ve daha düşük maliyetli ürünleri siz müşterilerimize sunmaktayız.
Villa
tasarımı alanında en gelişmiş yazılım programları kullanılarak mimarlarımız ve konut uzmanlarınca tasarlanan çelik villa modellerimiz bilgisayar destekli özel statik hesaplamaları mühendislerce hesaplanarak üretime alınmaktadır. Yüksek yapı güvenliğiyle öne çıkan çelik villalarımız sahip olduğumuz yenilikçi teknolojimizle üretilerek kurulum uzmanlığımızla başka ustalara ihtiyaç duyulmadan yerinde kısa sürede montajlanarak kullanımınıza hazır teslim edilmektedir.
%90 geri dönüşümlü olan çelik malzemesi ile yapılan bu yaşam alanları, doğası gereği çevre dostu ve sürdürülebilir mimarlık örnekleri olmaktadır. Tüm çelik karkasların kaplamasında kullanılan A-1 sınıfı yanmaz özellikte ve tamamıyla doğa dostu malzeme olan fibercement ile sistem, yangın ve izolasyon konularındaki avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla yeşil bina, ekolojik bina çerçevesinde oluşturulacak tasarımlar bu teknoloji ile maksimum verimlilikte gerçekleşmektedir.
Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama üstün teknolojisi ve üretim güvencesi ve alanında profesyonel ekibi ile, müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı hafif çelik villa çözümleri dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Uzun ömür, gerçek çevre dostu Villa
Çelik villalarımızda kullandığımız paslanmaz, korozyona uğramaz özel galvaniz kaplı çelik hammadde yapı ayakta durduğu müddetçe formunu hiç kaybetmeden uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Hafif çelik villa sisteminin normal kullanım ömrü 150 yılı bulmaktadır.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından öncelikle yapılacak fizibilite ile ebatları ve konumu belirlenen çelik villanız, çelik konstrüksiyon kullanılarak imal edilir. Isı ve ses izolasyonları sağlanarak korunak sağlandıktan sonra iç kısımda da konfor üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.

֍ TS EN ISO 9001:2015 – Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 14001:2015 – Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 45001:2018 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

֍ ISO 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

֍ ISO 10002:2018 – Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ ISO.IEC 27701:2021 – Kişisel Veri Yönetim Sistem Belgelendirmesi

֍ Sağlıklı ve Güvenli İşyeri Belgesi

֍ EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi

֍ CE Marking 2001.95 Genel Ürün Güvenliği

belgelerine sahip olan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, imalat kalitesini ve sürdürülebilirliğini her daim ön planda tutmaktadır.
İmalat proses aşamalarında gerekli tüm testler Third party kuruluşlarca yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama