Stajyer

 

Lise ve Üniversite staj programlarımız için bizi takip edebilir, başvurularınız için kayıt zamanlarından haberdar olabilirsiniz.
Öğrenci ya da yeni mezunlar olarak staj programlarımıza katılabilir, açtığımız pozisyonlarda yetiştirilmek üzere başvuruda bulunabilirsiniz.

Lise Stajı: Türkiye’de hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlar için seçimlerimizi Meslek Liseleri’nin ilgili bölümlerinden yapıyoruz. Stajyer alımları için talep toplama ve ön görüşmeler Mayıs-Haziran ayları içinde gerçekleşirken, Eylül ayı itibariyle staj programı başlamaktadır. Stajyer seçimlerimizde lise son sınıf öğrencisi olma ve zorunlu staj kapsamında olma ön koşulları aranmaktadır.

Üniversite Stajı: Firmamız bölüm ve departman kadroları için, her yıl Mart ayının 2. haftasında başlayan başvuru sürecimiz Nisan-Mayıs aylarında tamamlanmaktadır. Haziran ayı itibariyle de staj programları başlamaktadır. Stajyerlerimizi SGK girişi yapma zorunluluğu olan üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden seçiyoruz. Stajyerlerimizi program kapsamında, oryantasyon, yetkinlik envanteri uygulaması ve geribildirimi, kariyer sohbetleri, İletişim-Takımdaşlık eğitimi, online eğitimler, staj yapılan departman ile ilgili proje hazırlanması ve staj sonunda sunum yapılması gibi süreçlere dahil ediyoruz. Staj sonunda tüm bu çalışmalar üzerinden performans değerlendirmesi yapıyor ve başarılı olan stajyerlerimiz için okul döneminde part-time iş imkanı sunuyoruz. Stajyer alımlarında, video mülakat, İngilizce sınavı, genel yetenek sınavı, grup mülakatı ve birebir mülakat süreçleri uygulamaktayız.

Ailemizin bir parçası olmak isterseniz fotoğraflı özgeçmişinizi kariyer@pakelmimari.com adresine STAJYER konu başlığı ile göndermenizi rica ederiz.

Sizinle alakalı bir pozisyon açıldığı anda İnsan Kaynakları ile ilgilenen arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecektir.

 

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama