Aydınlatma Sistemleri

Elektrik ve aydınlatma hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Elektrik tesisatları doğru altyapı ve doğru akım elemanları ve kaliteli ürünler kullanılmadığı zaman faydaları zarara maddi hasarlara ve maalesef can kaybına neden olmaktadır.
Villanızın, evinizin, ofisinizin ya da işyerinizin tüm tesisat aydınlatma proje ve taahhüt işleri işinin Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulamanın işinin ehli ustalarıyla kaliteli ve verilen süre içinde yapılarak hızla teslim edilmektedir.
Ayrıca mekanlarınıza göre özel aydınlatma ürünleri tasarlanıp yerine montajı da sağlanmaktadır. Unutmayın doğru aydınlatma mekanınıza çok şey katar.
Aydınlatmanın vaz geçilmezi artık led ürünleridir. Hem enerji olarak daha tasarruflu hem de çok daha güvenli ve verimlidir.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, size özel tasarım ve projeleri ile hizmetinizdedir.
Aydınlatma Sistemleri
Işık evimizde rahatlık yaratır. Aydınlatma Sistemleri veya modern bir ambiyans.
Ne istediğinize bağlı olarak…
Bu aynı zamanda ticari binalar için de geçerlidir.
Her iki durumda da ışığın mükemmel şekilde nasıl kullanılacağı aydınlatma konseptleriyle tanımlanır. Bunlar, istenen aydınlatma etkisinin elde edilmesini sağlar. Çünkü sadece aydınlatma teknolojisinin ustaca kullanımı bir mülkün düzgün şekilde parlamasını sağlar. Mükemmellik Bu aynı zamanda onların değerini de arttırır. Bu yatırım değerlidir.
Aydınlatma Çözümleri
Aydınlatma tasarımındaki olanaklar sınırsızdır. Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama sizlere sonsuz alternatifler sunmaktadır. Çünkü bu sizin için en iyi aydınlatma etkisini ortaya çıkaracaktır. Profesyonel aydınlatma yönetimi sayesinde sistemin tüm gereklilikleri dikkate alınmaktadır.
İşte iyi planlama burada başlamaktadır. Ve bu planlamayı sizin adınıza Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama yapmaktadır.
Aydınlatma tasarımında, enerji verimliliği her şeyden önce gelmektedir. Özellikle büyük ofisler veya endüstriyel salonlar gibi şirket binalarında bu konu daha büyük önem arz etmektedir. Çünkü bu bölgelerde güç tüketimi oldukça fazladır. Halen eski teknolojiye güvenenler, gereksiz yere yüksek bir elektrik sağlayıcı faturasıyla sunulan sonucu elde etmektedirler. Bunu önlemek için adınıza Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak LED ışıkların kullanılması önerilmektedir. Çünkü başka hiçbir ışık kaynağı bu kadar verimli enerji sunmamaktadır. LED’lerin ışık çıkışı, villanızda, evinizde, ofisinizde, işyerinizde veya makine aydınlatmasında olsun, her zaman mükemmeldir.
Aydınlatma konseptleri her zaman bireysel olmalıdır. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış…
Tüm bilgi ve birikimimizle size detaylı çalışmalar sunmaktayız.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama