Bahçe Duvarı Yapımı

Bir evin bahçeye sahip olması o evde yaşayanların çok şanslı olduğunun göstergesidir.
Bir evin bahçesi kadar bahçe dizaynı da çok önemlidir. Bahçelerin dört mevsim yaşayan bahçeler olması hem evin değerini artıracak hem de evde yaşayanların bahçe keyfini yıl boyunca çıkarmasını sağlayacaktır.
Bahçe peyzajı projesinde yer almayan ancak bahçenin tamamlayıcı unsuru olan bahçe duvarları evin mimari yapısı ile uyumlu tasarımlara sahip olmalıdır. Mimari tasarımın bir parçası olan bahçe duvarları için taş, yığma beton, ahşap, metal, plastik gibi farklı malzemeleri kullanılmaktadır.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak amacımız bu malzemeleri birbirleri ile kombine ederek oldukça çekici ve evinizi şık gösterecek bahçe duvarlarına sahip olmanızı sağlamaktır. Tasarımından uygulanma aşamasına kadar zorlu bir süreç olduğu için her aşamada titiz bir şekilde çalışan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama sorumluluğunun farkında hareket ederek size hem güvenli, hem uzun yıllar dayanıklı ve kesinlikle evinizin dış cephe görseli ile uyumlu bir bahçe duvarı inşa etmektedir.

Bahçenizin çekiciliğini artırmak, bahçe içinde yapmak istediğiniz dekorasyonu tam anlamı ile hayta geçirmek ve bahçenizin kusursuz bir bahçe olarak evinize değer katmasını sağlamak adına bahçe duvarı yapımında Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama’yı tercih etmelisiniz.
Unutmayın; Bahçe duvarı evin karakterinin dışa yansıyan yüzüdür…

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama