Çelik Çatı

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkmaktayız.

Villanızın, yazlığınızın, evinizin, işyerinizin, ofisinizin ve benzeri yaşam alanlarınızda çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir ve çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşamasından güçlü, güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir. Çelik çatı rüzgâr, fırtına, yağmur ve kar gibi doğal olaylardan binanızı en güvenli şekilde korur ve sizlere en rahat ve konforlu yaşamı sunar. Diğer çatılar gibi su alma, devrilme, kopma ve yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeyen çelik çatı sağlığınızın güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapılanmadır. Çelik çatı modelleri binanızın çatısında uygulanılabilecek alan seçildikten sonra hızlı bir şekilde imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Projelendirme ve kurulum adına tüm çatı sistemlerine benzer şekilde, yapının üstüne müşteri beklentileri de eklenerek montajı yapılan sistemlerimiz yaşanabilecek ortamlar oluşturmada ilk planda akla gelmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız ve tüm çalışanlarımız sağlamlık, güven ve estetiğe çok önem vermektedir.

İşte bu unsurları müşterilerine sunmayı amaçlayan ve işin ilk aşamasından, son aşamasına kadar kalite odaklı çalışan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama için müşterilerimizin hayal ettikleri yaşam ve çalışma alanlarında çeliğe yön vermektedir.
Çünkü biz insana değer veriyoruz, hayatı önemsiyor ve seviyoruz.

Farklı montaj seçenekleri ve kullanım avantajları ile müşteriler için birçok avantaj sağlayan çelik konstrüksiyon çatılar birçok tüketiciye cazip gelmektedir. Üstelik bir kez yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilen bu yöntem ayrıca diğer yöntemlere göre daha ekonomik bir seçenek sunmaktadır.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama