Giyinme Odası

Her zaman aynı olmayan giyinme odaları tamamen kullanılacak mekan ve kullanan kişinin karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır.

Daha önceki yıllarda evler için lüks statüsünde bulunan giyinme odaları artık yaşam alanlarının genişlemesi için kıyafetlerin ayrı ve bağımsız bölümlerde saklanması ve korunmasını sağlamaktadır.

Özel tasarım olan bu oda ve dolaplar; gömme dolap olarak, sürgülü olarak uzatılabilen bölmelere sahip olabilen ve daha birçok şekilde tasarlanmaktadır.

Giyinme odalarında kullanılan dolap tasarımları oda şeklinde hazırlandığı için odanızın büyük veya küçük olmuş fark etmiyor. Her mekana uygun olarak tasarlanan ürün, ortada yürümek içinde alan bıraktığı için konforlu ve kullanımı rahattır.

Giysi karmaşasından kurtulacağınız, nereye ne koysam almıyor, yer bulamıyorum derdinize son verecek, sizi bütün bu sorunlardan kurtaracak ve giyinmek için ayrı bir odanız olduğu için daha düzenli şekilde sizlere yaşam imkanı sunmaktadır.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak giyinme odanızın tasarlanması, dizaynı, elektrik hatlarının çekilmesi, duvarların kaplanması, dolapların hazırlanması ve yerleştirilmesi aşamalarını sizler için biz yapıyoruz. Size sadece elbiselerinizi yerleştirmek ve sağlıklı günlerde kullanmak kalıyor.

Tamamıyla sizin rahat kullanımız için özel olarak düşünülerek hayata geçirilen giyinme oda modelleri ile Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak tüm ihtiyaçlarınıza birden cevap veriyoruz…

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama