Isı Yalıtım Sistemleri

Isı yalıtım sistemleri, hem ısı hem de su yalıtımı sağlayan, dekoratif dış cephe kaplaması işlemdir. Sizlere Ev, Ofis, Villa ve ihtiyaç duyulan her alanda, ekonomik, uzun ömürlü, güvenli, eksiksiz, dekoratif, sağlıklı ve çevreci bir çözümler sunmaktayız.

Tüm dünyada yaygınlaşan yalıtım bilinci ısı yalıtımından beklentileri de artırmıştır. Yalıtım malzemesi üreticilerinin yıllar süren araştırma ve geliştirme faaliyetleri bu beklentileri tam olarak karşılayacak seviyelere ulaşmış ve eskiden kullanılan toplama malzeme ve tanış ustaların yaptığı mantolama, yerini, malzeme üreticilerinin paket halinde, birbirine uyumlu ve standartlara uygun olarak pazara kazandırdığı malzemeler ile uygulama yapılan şekline dönmüştür.

Isı yalıtım bilincini ülke ve aile ekonomisine katkı sağlamak, çevrenin korunması yardımcı olmak, sağlıklı ve güvenli yaşam koşulları oluşturmak amacıyla uygulanmakta olup Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak ısı yalıtımı istediğiniz yerde yapılan keşif ve inceleme sonrasında size en uygun Isı Yalıtım Hizmeti verilmektedir.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama