Konteyner Ev, Ofis

Konteyner ev ve ofisler pek çok kişinin hayalini yansıtmaktadır.
Konteyner ev ve ofisler çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen ev modellerine göre tercih edilmesi için çok sayıda nedenleri bulunmaktadır. Öncelikle deprem gibi etkenlere karşı en güvenli yapı modelleri arasında yer almaktadır. Yapıda güvenlik değerlendirmelerinin statik hesaplama kriterlerini en iyi karşılayan yapı modellerinin başında konteyner sistemi gelmektedir.
Böylece hem kaliteli hem de konforlu bir ev ve/veya ofis ortamına sahip olabilir ve ihtiyacınız olan kusursuz yaşam ve çalışma alanlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.
֍ Isı Yalıtımı,
֍ Su Yalıtımı,
֍ Ses Yalıtımı,
gibi etkili ve başarılı çözümlerle istediğiniz gibi konforlu ev ve ofis koşullarına sahip olacaksınız.
Ev ve Ofis konteynerleri özellikle sizin kişiliğinizi yansıtmalı size özel çözümler sunarak evin sizin yaşam stilinize uyması gerekmektedir. Tamamen size özel olarak hazırlanacak olan ev, ofis konteynerleri ihtiyacınıza, kullanılacak bölgeye uygun şekilde tasarlanıp iç ve dış cephe, zemin ve tavan uygulamalarında Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından kullanılacak görsel ve niteliksel ürünlerle çok daha estetik ve zarif yaşam alanları oluşturarak yıllarca size hizmet verecektir.
Konteyner ev, ofis konteynerleri tamamen kullanıldığı bölgeye özel ve tüm teknolojik imkanlarla sizler için hazırlanıp içine girdiğiniz andan itibaren konfor, rahatlık, teknoloji, güven ve ev, ofis havasını hissedip yaşamınıza değer katacaksınız.
Yanına veya üstüne yerleştirilecek diğer konteyner ev ve ofislerle yaşam alanlarınızı istediğiniz şekilde büyüterek daha fazla yaşam ve çalışma alanlarına da sahip olurken tüm ilave konteynerleri birbirleri ile entegre ettiğimiz için hiçbir fark ve yabancılık hisside duymayacaksınız.
Yeni nesil yapılar olarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan ev ve ofis tarzı konteynerler, hem inşaat sektöründe hem de yapı sektöründe yeni bir çığır açmıştır. Sağladığı büyük avantajlar nedeniyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu ürünler, günümüzde çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu yeni nesil yapıların tercih edilmesini sağlayan avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:
֍ Her türlü iklim ortamında gönül rahatlığıyla kullanılır,
֍ Üretimi ve kurulumu hızlıdır,
֍ Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır,
֍ Demonte özelliği ile sökülerek, başka herhangi bir yere taşınarak kurulabilir,
֍ Kaliteli ve güvenilir bir yapıya sahiptir,
֍ Nakliyesi kolaydır.
istediğiniz yere kurulumunu yapacağınız bu ev ve ofisleri, kolaylıkla taşıyabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni yerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
İstediğiniz zaman ihtiyacınıza yönelik bu tarz ev ve ofis konteynerleri tamamen ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda hazırlamaktayız.
Butik tarzı üretimle size özel tasarım konteyner ev ve ofisleri, kullanıcıların kişisel zevklerine ve alışkanlıklarına özel imkanlar sağlamaktayız. Yalıtım ve güneş enerjisi gibi ek özelliklerle ekonomik ve kendi kendine yetebilen, istek doğrultusunda içlerine sauna, lambiri, duvar kağıdı, çelik kapı, panel kapı, şıngıl, izocam, şömine, kiremit çatı, betopan, alçıpan, balkon, hazır mutfak, banyo, wc, teras katı koyuyoruz.
Siz hayalinizi bizimle paylaşın tasarımını biz gerçekleştirelim.
Hayallerinizi tasarlayıp huzurlu mutlu ve güvenli yaşam alanlarını sizlere sunmak en büyük temennimizdir.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama