Otopark Sundurması Sistemleri

Sundurma binaların ve mekanların kapı önlerine yapılan ve hava şartlarından kaynaklı meydana gelen zararların ortadan kaldırılması amaçlanan sistemlerdir. Sundurmalar binaların yanı sıra araçların bulunduğu otopark gibi alanlarda da kullanılabilir. Otoparklar için yapılan sundurmalarının tamamına otopark sundurması sistemleri denir.
Otopark sundurmaları araçların yağışlardan ve güneş ışınlarından dolayı maruz kalabildikleri zararların önlenmesi amacıyla kullanılırlar. Böylece olası tehlikelere karşı araçları korurlar ve araç sahiplerinin maddi hasar elde etmelerinin önüne geçerler. Bu amaçla otopark sundurma sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Açık Otopark Çözümleri
Ülkemizde açık otopark çözümleri kişilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak yaygın bir şekilde uygulanmaya başlamışlardır. Kişilerin araçlarının kuvvetli yağışlardan korunması için yapılan bu çözümlerle araç kullanıcıları maddi açıdan büyük bir kolaylıklar sağlamaktadırlar.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak müşterilerimize bu alanda kaliteli hizmet alabilmeleri için gelişen teknolojiye ayak uydurarak açık otopark sundurması hizmeti vermekteyiz.
Ürünlerimiz darbelere karşı son derece dayanıklı oldukları için sundurma altındaki araçların zarar görmelerini engellemektedirler. Firma olarak açık otopark çözümlerini tek bir araç için yapabilirken çok sayıda araç için ihtiyaç duyulduğunda da çözüm üretmekteyiz.

Otopark Sundurma Fiyat
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak vermekte olduğumuz otopark sundurma hizmeti için fiyat tarifemizi kurulum yapılacak alanın ihtiyacına göre belirlemekteyiz. Otopark sundurması yapımında kullanılan malzemenin farklı özellikleri taşıması da fiyatı artırıcı ya da azaltıcı etkenlerdendir.

Otopark Üstü Kapatma
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak kişi ve kurumların var olan otopark alanlarının kapatılmasını da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.
Verdiğimiz hizmetler sonrasında araçlar yağmur ve dolu gibi yağışların getirdiği zararlardan korunmakta ve ayrıca yaz aylarında güneşin zararlı olan ışınlarından da korunmaktadır.
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak otopark üstü kapatma hizmetlerimizi bazı kaplama ürünlerini kullanarak yapıyoruz
֍ Cam ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Polikarbon ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Ahşap ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Sac ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Metal ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Şeffaf ürünlerle otopark üstü kapatma,
֍ Solid kaplama ürünleri ile otopark üstü kapatma.

Otopark Çatı Sistemleri
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak birçok alanda otopark çatı sistemlerinin kurulumunu sağlıyoruz.
Bu alanlardan bazıları şunlardır;
֍ Alışveriş merkezler,
֍ İş yerleri,
֍ Oteller,
֍ Stadyumlar,
֍ Hastaneler,
֍ Merkezi otoparklar,
֍ Kamu kuruluşları,
֍ Özel mülkler,
֍ Siteler,
֍ Okullar,
Otopark çatı sistemlerimizi otoparkta duracak araç sayısına göre uygun boyutlarda kuruyoruz. Özellikle büyük alanlar için kurulacak otopark çatı sistemleri için keşifle gerekli ölçümleri yapıp ürünlerin hazırlanmasını ve profesyonel ekiplerimizce kurulmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz otopark çatı sistemleri ile araçlar hiçbir şekilde zarar görmemektedirler.

Otopark Gölgelendirme
Otopark sundurmaları dış etkenlerden korunmak amacıyla kullanılmasının yanı sıra güneş ışınlarına karşı da kullanılabiliyor. Bu sayede araçlara gölgelik görevid egörmektedirler. Araçların yoğun güneş ışınları sayesinde renklerinde değişim olmaması amacıyla kullanılmakta ve bu sayede araçlar hiçbir şekilde görmemiş olurlar.
Sırf bu amaçla otopark alanlarına gölgelendirme yapılabiliyor. Bizler Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak müşterilerimiz bizlere sipariş verdiklerinde otopark alanlarında kurduğumuz otopark sundurması ve çatı sistemleri ile araçların güneşten korunmasını ve gölgede kalmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz gölgelendirme sistemleri ile kişiler araçlarını güvenle park edebilmektedirler.

Açık Otoparkın Üstünü Kapatma
Günümüzde açık otopark alanları da yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Bu alanlar ihtiyaç gideriyor olsalar da özellikle kış aylarında kaliteli hizmet veremiyorlar.
Çünkü bu alanlara park edilen araçlar hava şartlarının getirdiği tehlikelere tamamen açık bir durumda bulunuyorlar. Bu yüzden de araç sahipleri kış aylarında araçlarını koruyacak alan arayışına girmektedirler. Bizler kişi ve kurumların bu arayışlarına son vermek amacıyla var olan açık otopark alanlarının üstünün kapatılması amacıyla da hizmet vermekteyiz. Bu sayede kişiler yeni bir yer bulmadan var olan alana araçlarını park edebiliyorlar. Böylece hem park alanı sorunu yaşamıyorlar hem de hava şartlarından araçlarını koruyabiliyorlar.
Müşterilerimizin açık olan otoparkların kapatılması için Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulamaya başvurmaları ile otopark alanlarına gelen ekiplerimiz alanda inceleme yaparak bir plan ve teknik çizimleri hazırlanarak bu plan ve teknik datalar doğrultusunda da otopark üstünün kapatılmasını sağlamaktadırlar. Deneyimli olan ekiplerimizce yapılan kapatma işlemleri sonrasında müşterilerimiz hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar bu sundurmaları kullanabiliyorlar. Tamamen kaliteli ürünler kullanılarak yapılan kapatma işlemi ile araçlar tehlikelere karşı korunabiliyorlar. Bu sayede de araçlar uzun yıllar arıza yapmadan kullanılabiliyorlar.

Otopark Gölgelik
Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak açık otopark alanlarına gölgelik ve koruma sistemi kurulumu yapmakta ve bu sayede gerek güneş gerek de yağışlardan dolayı araçların gördükleri zararları önlemekteyiz.
Güneş ışığına maruz kalan araçların boya dökülmesi gibi sorunların önüne geçmekte ve aynı şekilde dolu yağışlarında araçlarda meydana gelen ezilme ve çökme olaylarının da önüne geçmekteyiz. Araçlarının korunmasını ve zarar görmesini istemeyen müşterilerimize her an hizmet veriyoruz. Sizlerde araçlarınız için otopark sundurması ya da çatı sistemleri ihtiyacı duyuyorsanız Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulamayı arayıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.