Su Altı Odası

Geceleri yıldızların pırıltısını ve güzelliği yaşamak insanoğlu için çok büyük bir nimet…

Peki, Su altı hayatını seviyorsanız ve su altı odasının yapılacağı bölgeye has balık türlerini yakından tanıma, deniz altındaki ekosistemi inceleme ve deniz canlılarıyla vakit geçirmeyi seviyorsanız…

Bu konuda Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, villanıza veya otelinize çok büyük değer sağlayacağını düşündüğümüz Neptune ismini verdiğimiz Su Altı Konaklama Odaları ile sizlere hizmet vermektedir. Deniz kıyısından denizin içine uzanan muhafazalı koridor ile ulaşılan bu su altı odasını ister bir yemek salonuna isterseniz deniz altını izleme odası isterseniz bir yemek salonuna dönüştürmek mümkün.

Ayrıca Poseidon ismini verdiğimiz denizin ortasında inşa edilecek bir ada tarzı konaklama odası da imal edilebilmektedir. Üst kısım deniz ortasında bir kulübe gibi görünen fakat alt kısmında tamamen denizin içinde yaşamanızı ve bu keyfi çıkartmanızı saplayacak bir su altı odasına sahip olabileceksiniz. Yukarıdan küçük bir kulübe gibi görünen odasının 3 metre altında başka bir dünya olduğuna inanmak güç. Ahşaptan yapılma odanın üst kısmında bulunan yatak ile yıldızları seyredebilir, uykunuz geldiğinde alt katta bulunan odada deniz canlılarını izleyerek uyuyabilirsiniz.

Mitolojide deniz tanrıları olarak bilinen Neptune ve Poseidon su altı konaklama modellerimizde dış aydınlatması için su altı projektörleri mevcut olup arzu edilirse kamera sistemleri ile izleme ve kayıt yapma imkanları da sunulmaktadır.

Her iki modelde tamamen uygulama yapılacak bölgeye has titiz çalışmalar ve tasarım sonrası tamamen güvenlik baz alınarak imkanlar dahilinde maksimum geniş açılı eşsiz panoramik manzaralar sunan odalar hayata geçirilmektedir.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama