Thermowood Çam Cephe

Yapı mimarisini en güzel hale getiren ve bakmaya doyulamayacak kıvama sokan dış yapı uygulamalarında akla gelen ilk uygulama kuşkusuz ki ahşaptır diyebiliriz. Son yılların en modası ve en çok tercih edileni olmasından dolayı ilk sıralarda yer almaktadır.
Renginin katmış olduğu ağırlıkla, büyüleyici bakışları sayesinde görülmeye değer niteliklere sahiptir. Binada olması gereken tüm görselliği sergilediği gibi aynı zamanda farklı özelliklerini de yansıtabilmektedir.
Yağmura yani ıslaklığa duyarlı ve dayanıklı oluşu kendini ayıran özellikler olduğu için sağlamlık bakımından da güven vermektedir. En özel ve sağlam ağaçlardan elde edilerek meydana getirilen Thermowood Çam Cephe ile geleceğiniz daha güzel olacaktır. Temiz ve bakımlı olması ile birlikte hiçbir şekilde toz kir barındırmayan yüzeye de sahiptir. Tamamen doğal ve tamamen sağlığa duyarlı bir uygulamadır.

Thermowood Çam Cephe son yılların en başarılı dış cephe uygulamasıdır.
Mimari tasarısının kimi zamanlarda komple yapıldığı, kimi zamanlarda da sadece dekoratif amaçlı tercih edildiği uygulanarak belirlenmektedir.

Ölçü birimleri bakımından da zengin olan ve her ölçüye uygun şekilde üretilebilir olması ise artı avantajlarıdır.
Bulunduğu bölgede sadece kaplama olarak kalmaz aynı zamanda ısı yalıtımı ve yangına duyarlı olduğunu da belli etmektedir. Tüm bunlara sahip olarak karşımıza çıkmayı başarmış olan Thermowood Çam Cephe son teknolojilerin kullanılarak hazırlanması sağlanmış olan ürün gurubudur. Balkon üstlerinde, pencere kenarlarında, kapı çevrelerinde ve etraftaki duvar diplerinde uygulanabileceğini belirterek ayrıca garaj kapılarında da tercih edilmektedir. Villa, balkon, teras, bağ bahçe evleri için, butik siteler için ve oteller için çok şık bir cephedir. Bahçenizin kenarlarını daha farklı çitlerle kaplamanıza yardımcı olabileceği gibi açık büfe tarzında olan mutfaklarınız içinde tavanlarda yer alabilir.
Güzel bir aydınlatma sistemi ile çok şık hale gelmektedir.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama