Thermowood İroko Cephe

Zengin yapı konseptlerinin, özel villaların ve butik sitelerin olmazsa olmazları haline gelen dış cephe uygulamalarında ilk tercihler ahşaptan yana kullanılmaktadır. Duruşu, rengi ve zarafetinden ötürü büyük başarılara imza atarak, büyük referanslar elde etmektedir. Thermowood İroko Cephe müşteri memnuniyetinin yanı sıra uzun ömürlü ve kolay kullanımlıdır.

İlkler arasında yer alarak özel hayatınızda ve ticari hayatınıza da büyük katkılar sağlamak istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir üründür. Kendine özgü özellikleri olan ve hatta işlenme yapıldıktan sonra bu özelliklerini ikiye katlayarak daha büyük katkılar sağlayabilmektedir. Açık alanlarda doğal hava şartlarına uyum sağlayabilecek dayanıklılığı bulunmakta ve asla olumsuz sonuçlar üretmemektedir. Her zaman faydalı, sağlıklı ve doğa ile barışık olmayı tercih etmektedir. Darbeye ve ıslaklığa karşı dayanıklı olması ile birlikte aynı zamanda geri atma, esneme ve kırılma gibi durumlarda olmamaktadır.

Özellikle villalarda, havuzlu sitelerde ve otel projelerinde daha şık durduğunu ve daha yoğun kullanılmaktadır.

Açık peyzajın olması artı avantaj sağladığı için dilediğiniz gibi kullanım alanlarını yaratabilmektesiniz. Açık büfelerin veya barların tamamında, yürüme geçiş alanlarında, havuz kenarlarında mutlaka kullanılması uygundur. Aksi durumların yaşanmayacağı, bozulma olmayacağı ve haşere gibi böceklerin barınamayacağı kalite standartlarında hazırlanmaktadır. Alt zeminin dayanıklı ve sabit olduğu sürece montaj işlemlerinde de bir sıkıntı çıkmamaktadır. Tamamen sizin görsel zevkinize uygun olarak koyu veya daha açık renklerde tercih edebilmektesiniz.

Bu malzemenin ıslağa dayanıklı olduğu kanıtlanmış olmasından dolayı dış cephe ve açık alanlarda kullanımın ön görüldüğü bilinmektedir. Çardaklarınızın üst tavanlarına spotlar eşliğinde uygulayabilir, bahçenizde özel sohbet edebileceğiniz bölmeler hazırlayabilir, balkon altlarınızı döşeyebilir veya dış cepheniz de sadece cam kenarlarınızda kullanım sağlayabilirsiniz. Yapılarınızın ticari alandaki rakamını yükseltmek ve daha yüksek rakamlara satabilmek için ayriyeten kar marjı elde edilebilecek malzeme olarak da bilinebilir. Konuya neresinden baktığınıza göre değişkenlik göstereceği için ayrıca yangına karşı %30 dayanıklılığının da var olduğunu bilinmektedir. Birden fazla artısı olan ve kesinlikle kötü alışkanlıkları olmayan dış cephe kaplamaları arasında en çok tercih edileni ve en moda olanıdır diyebilmek mümkündür. İmajını yenilemek ve kendine çeki düzen vermek isteyen yapı sahipleri için çok daha iç açıcı bir işlem olabilmekte ve tavsiye edilebilmektedir.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama