Yangın Merdiveni

Yangın merdivenleri tamamen ihtiyacınıza uygun şekilde üretilmektedir.

Yangın merdiveni büyükşehir belediyelerinin ve diğer belediyelerin yangın merdiveni yönetmelikleri ile zorunlu hale getirdiği bir unsur olmuştur. Yangın afetlerinde yapılardaki insanların dışarıya tahliyesi esnasında önemli rol oynarlar. Geçmişte yaşanan yangın afetlerine bakıldığında insanların tahliyesinde hayati rol oynadığı da açıkça görülmektedir.

Yangın, doğal afetler veya bulunulan bölgenin süratli ve emniyetli şekilde tahliyesi gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanan ve insan hayatı için büyük önem arz etmekte olan yangın merdivenleri acil durumlarda yapıların vazgeçilmez unsurlarıdır.

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama olarak ihtiyacınız olan yangın merdiveni tipini size en uygun model ve özellikte planlayıp itfaiye yönetmeliğine uygun bir şekilde imalat ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Yangın merdivenlerinde sağlamlık, kalite ve estetik aradığınızda her daim yanınızdayız…

Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama tarafından öncelikle yapılacak fizibilite ile ebatları ve konumu belirlenen Yangın Merdiveniniz, çelik konstrüksiyon kullanılarak imal edilir. İmalat ve montaj aşamalarında firmamıza ait tüm sistem belge gerekliliklerine uygun hareket edilir.
֍ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi,
֍ TS EN ISO 14001.2015 Çevre Yönetim Sistemi,
֍ ISO 45001.2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
֍ TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi,
֍ TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi,
֍ EN ISO 3834-2 Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi,
֍ CE Marking 2001.95 Genel Ürün Güvenliği,
belgelerine sahip olan Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama, imalat kalitesini ve sürdürülebilirliğini her daim ön planda tutmaktadır.
İmalat proses aşamalarında gerekli tüm testler Third party kuruluşlarca yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

 

Copyright © Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama
www.pakelmimari.com

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama