Ahşap Cephe Kaplama

Cephe denince akla yapının dış kısımları gelmekte ve bu cephenin nasıl kaplanmış olduğu merak konusu olmaktadır…

Son yıllarda büyük başarılar sergileyerek inşaat sektöründeki yerini sabitlemiş olan ahşap ürünleri ise kendi aralarında bir takım gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar daha çok tercih edilen ve kullanılacak alanlara göre değişkenlik sağladığı gibi bir de renk bakımından da farklılık sağlayabilir.

Açık alanlarınızın en güzel mimarisi olarak hem sizleri temsil edebilecek hem de kullanım açısından büyük avantajlar sağlayacak olan ahşap cephe kaplamaları, kaplamayı düşündüğünüz her alan için özel olarak tasarlanmış Ahşap Cephe Ürünleri bulabilmeniz hem kolay hem de ayrıcalıktır. Geniş bir ağa sahip olarak dilerseniz cam kenarlarına kaplama yaparak farkındalıklar yaratabilir, dilerseniz de giriş bölümlerinize döşeyerek şıklık katabilirsiniz. Yeri geldiğinde açık alanların tabanlarına yeri geldiğinde de tavanlarına dahi döşenebilir. Tamamen sizlerin aklında yatan çalışmalara dayalı olarak ürün kalitesi belirlenmekte ve sizlere sunulmaktadır. Ahşap cephe kaplama ürünleri bina dış cephesine uygulanması durumunda ekstradan ısı yalıtımı özelliğini de sizlere armağan etmektedir.

Su darbelerini asla içine çekmeyerek her daim sağlam kalabilmeyi başarmış olması ürünün daha çok tercih edilmesine ve kendini kanıtlamış olmasına yeterli bir örnektir. Bahçe kenarlarında, duvar diplerinde, otopark kapılarında, çocuk oyun alanlarında ve dış cephelerin tümünde kullanışlılığını sağlamaktadır.

 

Copyright © 2013 - Pakel Mimari, Tasarım ve Uygulama